Страницы

середа, 27 березня 2024 р.

Ти як?

 Скільки часу перед сном дивишся серіали, гортаєш стрічку в соцмереж та прокручуєш у голові свою сьогоднішню відповідь начальнику? Пів години, годину чи до ранку?

- Вовтузишся та потсійно поправляєш подушку?
- Засинаєш, немов лагідне немовля та не зважаєш на гучних сусідів?
Пропонуємо в коментарях поговорити про це, тобто про засинання.
Розкажи, як у тебе справи з тим, щоб потрапити в обійми Морфея 👇


вівторок, 26 березня 2024 р.

Тренінг "Стійкість до стресу"

 25.03.2024 року на базі КУ "МЦПРПП КМР" відбувся онлайн-тренінг з теми: "Стійкість до стресу" для педагогічних працівників закладів освіти.

"Існує думка, що стійкість до стресів - це вроджена здатність, яка або є, або її немає. Однак, як і багато інших особистісних якостей, її можна і потрібно постійно розвивати".
На тренінгу, педагогічні працівники дізнавалися, як же розвивати стійкість до стресу? Працювали з техніками: "Вихід", "Малювання лабіринтів/спіралей" - закріплюючи розуміння, що вихід є завжди.
Опрацювали типи та причини стресостійкості. Розібрали, які ж характеристики мають стресостійкі люди.
Вивчали вплив стресостійкості і зрозуміли, що вона не усуває стрес і не зменшує життєві труднощі. Це ментальний резерв сили, який можна використовувати у важкі часи, щоб продовжувати жити. Працювали з техніками: "Сканування тіла", "П’ять добрих новин (подяк)", "Час для переживань".
Матеріали: https://docs.google.com/presentation/d/1M0VUViEuZf0gAcSRlGGeMoMKti4lDK9Z/edit?usp=sharing&ouid=103259314513491961796&rtpof=true&sd=true
Координатор заходу: Дудник Н.В. психолог КУ "МЦПРПП КМР"


понеділок, 18 березня 2024 р.

Проєкт "Психологічний копінг: долання складних життєвих ситуацій викликаних наслідками воєнних дій"

 18.03.2024 року на базі КУ "МЦПРПП КМР" відбулася онлайн-консультація "Алгоритм надання першої психологічної допомоги" в рамках проєкту "Психологічний копінг: долання складних життєвих ситуацій викликаних наслідками воєнних дій".

Педагоги дізнавалися, що ж таке перша психологічна допомога і чим вона не є. Розібрали основні ключові принципи надання допомоги. Переглянули відеоролик "Перша психологічна допомога" •https://www.youtube.com/watch?v=iwcZRbe35yg
Під час консультації виконували техніки для врівноваження емоційного стану та зняття напруги: "Дотик", "Лимон".
Також розібралися, чого ж варто уникати при наданні допомоги.
ВАЖЛИВО! Приділили час собі, турбуючись про власне здоров’я.
Матеріали: розташовані:
Блог «Коли потрібна психологічна допомога» https://psiholog-star.blogspot.com/
Padlet «Психологічна турбота» https://padlet.com/natanidudnik/padlet-pgpmhbmp7i9gntmo
Канал You Tube «Психологічна скарбничка» https://www.youtube.com/channel/UCZjVX65tF4PWj4etT_qPfTg/featured
Координатор заходу: Дудник Н.В. психолог КУ "МЦПРПП КМР"
#МЦПРПП_КМР


Ти як?

 Коли близька людина йде на фронт — це стрес для всієї родини. Страх утрати, постійні тривога і втома — усе це накопичується, виснажує і може призводити до порушень ментального здоровʼя.

Війна змінює всіх, тож після повернення військових додому налагодження стосунків у родині стає випробуванням — у колі близьких ветерани отримують необхідну для відновлення підтримку або ж опиняються в ситуації нерозуміння та взаємних звинувачень.
Родині, яка чекає маму чи тата, сина, дочку або ж брата з війни, варто бути готовою до того, що вони можуть повернутися «іншими». Що рідна людина ще деякий час «воюватиме» і потребуватиме нашого терпіння. Зібрали кілька порад, які допоможуть підготуватися до зустрічі з військовими та полегшать період адаптації ❤️‍🩹